en-USel-GRlt-LTtr-TR
en-USel-GRlt-LTtr-TR
Menu

Projektas


Apie projektą


MELOS projektas skirtas sutrikusio intelekto asmenų  mokymui ir švietimui. Projektu siekiama ugdyti šių asmenų pažinimo, suvokimo ir kinetinius  įgūdžius, suteikti jiems galimybę džiaugtis  kūrybinga ir interaktyvia mokymosi patirtimi eksperimentuojant su muzikos instrumentais.

Mokymasis groti muzikos instrumentu yra skirtas visiems, nepriklausomai nuo gebėjimo ir negalios laipsnio. Visi gali būti įtraukti į mokymosi procesą. Tai reiškia, kad pagrindinis MELOS tikslas skirtingos negalios asmenų įtrauktis, o ne atskirtis.

Projektas siūlo dinamišką žaidimo platformą, kuri padės mokantis muzikos savarankiškai ar įprastu būdu.  Mokymas(is) vyksta naudojant šviesos ir optinę stimuliaciją.  

 

Kodėl Muzika?

Darbas su muzikos instrumentais padeda sutrikusio intelekto asmenims tobulinti kinetinius įgūdžius, pavyzdžiui, galūnių koordinaciją. 

Muzikuojant lavėja socialiniai ir bendravimo įgūdžiai, gerėja psicho-emocinė būsena. 

Muzikinis ugdymas skatina tarpasmeninių santykių ir socializacijos; bendravimo ir bendravimo; dalyvavimo ir integracijos; savikontrolės ir savęs apribojimo visumą. 

Muzikavimas moko prisiimti atsakomybę, skatina  inicijuoti ir rizikuoti; kurti ir išreikšti save; tapti daugiau galinčiu ir labiau gerbiančiu save.

M.E.L.O.S metodas

M.E.L.O.S  - muzikinis ugdymas naudojant šviesos ir optinius dirgiklius. Tai metodas, kuris jau buvo sėkmingai išbandytas Dr. Ioannis Makris, PhD (dirigento/ šio projekto lyderio). Žodis MELOS turi dvigubą reikšmę graikų kalboje: muzikine prasme žodis yra naudojamas visame pasaulyje ir reiškia, kad muzikinis tonas sukuria melodiją; šis žodis dar reiškia grupės narį. Išbandant metodą buvo įrodyta, kad per labai trumpą laiką besimokantieji gebėjo groti orkestre ir muzikuoti kaip grupė.


melos

Background Color:
 
Background Pattern:
Reset